Südame kujuline võtmehoidja

Südame kujulisele võtmehoidjale on võimalik graveerida personaalne kujundus.  Südame kujuline võtmehoidja on suurepärane kingitus valentinipäevaks

Võtmehoidjale saab graveerida mõlemale poole. Võimalik graveerida teksti, logo või ka muud eridisaini. Südame kujuline võtmehoidja on varustatud vastupidava võtmerõngaga. Võtmehoidja suurus on 37x36x1mm.

Tellimuse vormistamiseks:

  1. Sisestage graveeringu suuruse kasti laiuseks ja kõrguseks 1 – selliselt on graveering tasuta. Loomulikult reaalselt me graveerime võimalikult suurelt!
  2. Lisage graveering. Saate valida teile sobiva kirjastiili ning lisada ka ikoone. NB! Rida 1 ja 2 on ripatsi esiküljel ning rida 3 ja 4 on nimesildi tagaküljel.
  3. Valige teile sobiv võtmehoidja värvus. Saadaval on kümme erinevat värvitooni. Kuldne, roosa, tumeroosa, violetne, must, tumesinine, punane, roheline, helesinine ja hõbedane.
  4. Lisage toode ostukorvi ning viige tellimus lõpuni.

Graveerime teie kujunduse juba samal tööpäeval. Üldiselt jõuame ka samal päeval kauba teele panna. Graveeringu täpne kujundus sõltub teie lisatud teksti suurusest ja fondist. Meie disainer teeb lõpliku kujunduse selliselt, et südame kujuline võtmehoidja jääks korrektne ja ilus. Südame kujuline võtmehoidja on väga vastupidav.

Vaata ka meie teisi tooteid.

Laius max 90 cm
cm
Kõrgus max 50 cm
cm
Graveeringu sisu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
q w e r t y u i o p
a s d f g h j k l
z x c v b n m
ü õ ö ä , . - ! ?
tühik
Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Tootekood: - Kategooriad: ,