Soodus!

Lemmiklooma kaelaripats

Alumiiniumist valmistatud anodiseeritud ripatsile on võimalik graveerida lemmiklooma nime, telefoninumbri, aadressi või e-posti. Kaelaripats sobib nii kassidele kui ka koertele. Samuti võib seda kasutada ka võtmehoidjana.

Esiküljele graveerime teie koera nime ja teile meeldiva ikooni ning pöördele vajalikud kontaktandmed. Kaelaripatsi saate kinnitada lemmiku kaelarihma külge vastupidava võtmerõngaga, mis on komplektis.

Tellimuse vormistamiseks:

  1. Sisestage graveeringu suuruse kasti laiuseks ja kõrguseks 1 – selliselt on graveering tasuta. Loomulikult reaalselt me graveerime võimalikult suurelt!
  2. Lisage koera nimesildile graveering. Saate valida teile sobiva kirjastiili ning lisada ka ikoone. NB! Rida 1 on ripatsi esiküljel ning rida 2 ja 3 on nimesildi tagaküljel(välja arvatud kujund käpp, millel saab graveerida ainult ühele poole)
  3. Valige teile sobiv kaelaripatsi värvus. Saadaval on kümme erinevat värvitooni. Kuldne, roosa, tumeroosa, violetne, must, tumesinine, punane, roheline, helesinine ja hõbedane.
  4. Valige teile meeldiv nimesildi kuju.
  5. Valikus olevad kujundid: kont(38x25x1mm), ovaalne(38x25x1mm), süda(37x36x1mm), käpp(28x27x1.2mm)
  6. Lisage toode ostukorvi ning viige tellimus lõpuni.

Lemmiklooma kaelaripats juba samal tööpäeval. Üldiselt jõuame ka samal päeval kauba teele panna. Graveeringu täpne kujundus sõltub teie lisatud teksti suurusest ja fondist. Meie disainer teeb lõpliku kujunduse selliselt, et kõik jääks korrektne ja ilus.

Nimesildi graveering ja värvus on väga vastupidav. Meie koeral on see juba 1.5 aastat kaelas olnud. Lisasime tootegaleriisse ka kulumisastmest foto. Meie youtube kanalilt leiate ka video, kus näha mismoodi me graveerime.

 

Vaata ka meie teisi tooteid.

Laius max 4 cm
cm
Kõrgus max 3 cm
cm
Graveeringu sisu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
q w e r t y u i o p
a s d f g h j k l
z x c v b n m
ü õ ö ä , . - ! ?
tühik
Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Tootekood: - Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…