Latern LED küünlaga

30.00

Latern LED küünlaga 

Tõstke oma pühaderuumi meeleolu meie hoolikalt valmistatud laternaga.

Valmistatud Kasevineerist: Meie laternad on laserlõigatud kvaliteetsest 4mm paksusest kasevineerist, tagades vastupidavuse ja viimistluse elegantsi. Puidu loomulik elegants sobib igat tüüpi sisekujundusega, lisades maalähedase võlu.

Võluv Jõuludisain: Kaunistatud keeruka jõuluteemalise mustriga, sealhulgas kuusepuud, graatsilised põdrad ja lummavad kingitused, toovad meie laternad hooaja võlu ellu. Valgustatuna tantsivad ja vilguvad need mustrid, luues võluvaid varje, mis lummutavad iga ruumi.

Latern LED küünlaga:  pakub kuni 200 tundi valgustust. Patarei on kaasas, tagades, et teie latern on valmis särama hetkest, mil see saabub. Soe valge sära imiteerib täiuslikult päris küünalt, luues hubase ja kutsuva õhkkonna.

Ohutu ja Muretu: Nautige päris küünla soojust ja sära ilma ohutusmureteta. Meie LED-küünal on leegivaba, mis teeb selle ideaalseks lastega või lemmikloomadega peredele ning võimaldab teil lõõgastuda ja nautida pühadetunnet.

Mitmekülgne Elegants: Kas kaunistades kaminasimsi, ehtides lauda või asetades osaks teie pühaderütmist, on Jõuluküünlalatern mitmekülgne lisand teie pidustuste kaunistusse. See on ka mõtlik ja kallis kingitus lähedastele.

Valgustage oma Pühi: Oma ajatu võlu ja lummava säraga lubab “Graveeri” Jõuluküünlalatern olla teie pühade tähtis osa aastate jooksul. Tellige oma oma juba täna ja laske võlumaailm avaneda!

Toode valmib 2-3 tööpäeva jooksul

Mõõtmed: 120x120x160mm

Ära unusta tellida ka nimelisi jõuluehteid.

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kategooria: