Teenused

Puit ja vineer

Puidule graveerime kasutades 100w võimsusega CO2 laserit. Laserkiir aurustab kihi puitu ning jätab alles kontrastse ja süvendatud jäljendi. Laseriga graveerides on võimalik väga täpne graveering (0.07mm täpsusega). See võimaldab graveerida tekste, logosid ja ka fotosid. Graveeringu tumedust ja sügavust saab muuta laserkiire võimsust ja kiirust muutes. Graveerides tekkivat süvendit on ka võimalik täita erinevate värvidega, et tekiks eriti kontrastne ja omanäoline graveering.

Puitu ning vineeri saab ka lõigata. Oleme lõiganud 2cm paksust männiplanku. Vineeri saab mugavalt lõigata kuni 10mm paksust.

Metalli graveerimine

Metallile graveerime kasutades 50w võimsusega fiiber laserit. Laserkiir eemaldab õhukese kihi metalli ning jätab alles kontrastse ja süvendatud jäljendi. Laseriga graveerides on võimalik väga täpne graveering. See võimaldab graveerida tekste, logosid ja ka fotosid. Graveeringu tumedust ja sügavust saab muuta laserkiire võimsust ja kiirust muutes. Graveerides fiiber laseriga saame muuta kiirust, võimsust ja lainepikkust- selliselt saame graveerida nii musta kui valget graveeringut. Fiiber laseriga saab graveerida enamikke värvimata, värvitud või anodiseeritud metalle. Õhemat metalli saame ka lõigata.

Klaas

Klaasile graveerime kasutades 100w võimsusega co2 laserit. Laserkiir tekitab klaasi pinda hulga mikromõrasid. Seega jääb graveeringuga koht mitteläbipaistev ja valge. Laseriga graveerides on võimalik väga täpne graveering. See võimaldab graveerida tekste, logosid.

Plastik ja pleksiklaas

Plastikule ja pleksiklaasile graveerime kasutades 100w võimsusega co2 laserit. Laserkiir tekitab eemaldab pinnalt õhukese kihi materjali ja tuhmistab selle. Seega jääb graveeringuga koht mitteläbipaistev ja valge. Laseriga graveerides on võimalik väga täpne graveering. See võimaldab graveerida tekste, logosid.

Enamikke plastikuid ja pleksiklaasi on võimalik ka lõigata. Lõigatud serv jääb poleeritud ja läbipaistev.

Hinnapakkumise saamiseks saatke meile võimalikult täpne kirjeldus ja mõõtmed.

Kõige kiiremini ja täpsemini saame hinna öelda kui saadate meile juba valmis vektorfaili.

Kui teil pole võimalik faili meile saata, piisab ka täpsest kirjeldusest- viime ise teie idee ellu!